DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

lubuskie (lubuskie)

oferta pojawiła się: 2017-09-27

Numer referencyjny: mn/lub/dth

Ilość wakatów: 1

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Termin składania: 2017-10-30

Podsumowanie oferty

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która  od 40 lat działa w branży zaopatrzenia produkcji, biur, magazynów i warsztatów za pośrednictwem sprzedaży katalogowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

województwo lubuskie, home office

Zadania, które na Ciebie czekają:
- Realizacja wyznaczonych planów i celów sprzedażowych
- Aktywne poszukiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji
  z obecnymi Klientami
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
- Bieżące raportowanie

Czego oczekujemy:
- Doświadczenie w relacjach B2B branża techniczna
- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
- Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętność obsługi komputera
- Umiejętności analityczne
- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z firmami zajmującymi się sprzedażą regałów magazynowych, wózków magazynowych, artykułów utrzymania ruchu, BHP, narzędzi.
- Doświadczenie w budowaniu swojego portfolio klientów od podstaw.

Chcemy Ci zaproponować:
- Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Narzędzia niezbędne do pracy
- Umowę o pracę
- Pakiet socjalny
- Stałe wynagrodzenie + premie

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach firma doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*