Software Architect/Project Leader Nr Ref. SA/PL

Gdańsk (pomorskie)

oferta pojawiła się: 2018-04-11

Numer referencyjny: SA/PL

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-05-31

Opis

Międzynarodowa organizacja z siedzibą w Gdańsku poszukuje:
 
Software Architecta/Project Leadera

który podejmie prace nad aplikacją ułatwiającą planowanie podroży dla klienta z branży transportowej. 
 
Główne zadania
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie wymagań klienta zgłaszającego zapotrzebowanie na aplikację ( desktop + mobile), planowanie pracy nad produktem i aktywny udział w jego rozwoju, wdrożeniu i utrzymaniu. Do Twoich zadań będzie należał wybór stacku technologicznego oraz narzędzi niezbędnych do stworzenia rozwiązania, w tym także wykazanie klientowi potrzebę wdrożenia takiego zastosowania.  
 
Wymagania:
Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie). Doświadczenia na podobnym stanowisku (7+) w tym doświadczenia jako architekt systemowy, który aktywnie uczestniczył w rozwoju oprogramowania, zgłaszał uwagi, sugestie, zna najlepsze praktyki i potrafi uzasadnić konieczność ich wykorzystania. Najważniejsze dla nas jest doświadczenie w warstwie frontendowej (Angular 5), ale background backendowy będzie na duży plus (Python 3, Java 8, Node.JS) tak jak i praktyczna znajomość baz danych. Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Długotrwałą współpracę na podstawie UoP lub kontrakt B2B wraz z pakietem benefitów (w nim: pakiet sportowy, Medicover, ubezpieczenie Generali), ale przede wszystkim realny wpływ na tworzoną aplikację oraz dedykowany zespoł do realizacji tych celów.
 
Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.
 

Aplikuj

imię

nazwisko

telefon

e-mail

województwo

miasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*

To cię powinno zainteresować: