Starszy Inżynier Elektronik Nr Ref. AT/SIE

Słupsk (pomorskie)

oferta pojawiła się: 2019-12-16

Numer referencyjny: AT/SIE

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-03-30

Podsumowanie oferty

Starszy Inżynier Elektronik

Słupsk

Dla pioniera na polskim rynku elektronicznym, produkującego systemy telemetryczne dedykowane m.in. do sieci energetycznych i ciepłowniczych, poszukujemy Starszego Inżyniera Elektronika! Chcesz pracować dla organizacji, która tworzy nowoczesne technologie, a przy tym troszczy się o środowisko i bezpieczeństwo klienta?

Twoje obowiązki:

  • opracowywanie rozwiązań elektronicznych nowych produktów i technologii (projektowanie, przygotowywanie opisów technicznych i kosztorysów);
  • konstruowanie prototypów projektowanych rozwiązań i ich testowanie;
  • prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań;
  • prezentowanie przygotowanych rozwiązań klientom.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenia wyższego technicznego (elektronika lub pokrewne);
  • znajomości norm i standardów projektowania i wprowadzania urządzeń elektronicznych;
  • znajomości CAD, Mathcad oraz narzędzi do symulacji obwodów elektronicznych;
  • znajomości j. angielskiego.

A jakie korzyści na Ciebie czekają?

  • umowa o pracę (UoP);
  • elastyczne godziny pracy;
  • służbowy telefon, laptop i możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe;
  • karta Multisport;
  • i więcej!

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto