Analityk Biznesowo-Systemowy

Gdańsk (pomorskie)

oferta pojawiła się: 2022-01-11

Numer referencyjny: SC/3

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-02-28

Podsumowanie oferty

Analityk Biznesowy
Gdańsk

Dla naszego klienta, organizacji która śmiało rozwija skrzydła na rynku Polskim i Europejskim, poszukujemy dwóch Analityków Biznesowych. Osoby, które dołączą do DevTeamu, składającego się z doświadczonych programistów i testerów, będą wspierać rozwój aplikacji, która jest technologicznym sercem firmy i służy do obsługi klientów oraz procesów biznesowych wewnątrz organizacji.

 Oczekiwania od kandydatów:

  • doświadczenie w zbieraniu wymagań od interesariuszy,
  • doświadczenie w pracy z zespołem developerskim,
  • min. 2 lat doświadczenia w pełnieniu podobnej roli,
  • znajomość UML,
  • umiejętność logicznego modelowania danych,
  • mile widziane zacięcie UXowe.

 Zakres obowiązków:

  • zbieranie i analizowanie potrzeb biznesowych,
  • konwersja zebranych informacji na wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne,
  • współpraca z zespołem developerskim przy powstawaniu nowych funkcjonalności,
  • dokumentowanie prowadzonych prac

Firma oferuje

  • umowa o pracę lub B2B (+ dni urlopowe),
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji,
  • realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole,
  • dogodną lokalizację i możliwość pracy zdalnej lub/i hybrydowej,
  • elastyczne godziny pracy.

Jeśli masz pytania - śmiało, napisz lub zadzwoń, chętnie pomożemy :) E-mail: biuro@bingohr.pl, nr tel: 570 313 479.
Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto