Dyrektor Sprzedaży Nr Ref. ER/DS

Warszawa (mazowieckie)

oferta pojawiła się: 2020-08-25

Numer referencyjny: ER/DS

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-09-30

Podsumowanie oferty

Dyrektor Sprzedaży

Warszawa

Dla naszego klienta, nieustannie rozwijającej się firmy produkującej oprogramowanie, poszukujemy doświadczonego Dyrektora Sprzedaży. Co produkują? Autorskie narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych, które wyróżnia przede wszystkim prostota użytkowania.

Jako Dyrektor Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie strategii sprzedaży, rozwój biznesu, budowanie marki zarówno w Polsce, jak i zagranicą, zarządzanie zespołem handlowców, budowanie i rozwój relacji z klientami i partnerami. Będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy i produktu. Przed Tobą wyzwanie pracy na dynamicznie rozwijającym się rynku automatyzacji.

Pewnie masz więcej pytań? Skontaktuj się ze mną: + 48 570 313 479 (Iza) lub e-mail: i.wojtyra@bingohr.pl :)

Pozostałe obowiązki:

  • Tworzenie budżetu, prognoz i raportów sprzedaży,
  • Tworzenie indywidualnych planów sprzedaży dla zespołu, motywowanie, rozwój struktur,
  • Identyfikowanie nowych obszarów sprzedażowych, udział w pozyskiwaniu kluczowych klientów i wdrażaniu nowych produktów,
  • Negocjacje z kluczowymi klientami i finalizowanie sprzedaży,
  • Rozwój kanału współpracy partnerskiej,
  • Bliska współpraca z inżynierami produktu i wdrożeń.

Oczekiwania względem Dyrektora Sprzedaży:

  • 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym 5 lat w sprzedaży z obszaru usług i rozwiązań IT oraz 3 lata na stanowisku dyrektorskim,
  • Doświadczenie poparte sukcesami zawodowymi,
  • Doświadczenie w rozwoju kanału partnerskiego i rozwoju sprzedaży międzynarodowej (mile widziane),
  • Umiejętność pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku (startupowym), elastyczność,
  • Płynny j.angielski (potrzebny do kontaktów biznesowych)
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów, proaktywność i zaangażowanie,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Oferta i dodatkowe benefity:

  • Umowa B2B (podstawa + część ruchoma wynagrodzenia),
  • Kafeteryjny system benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie, dofinansowanie do szkoleń),
  • Biuro w centrum Warszawy,
  • Elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto