Quality Manager Nr Ref. AT/QM

Pomorskie (pomorskie)

oferta pojawiła się: 2021-04-26

Numer referencyjny: AT/QM

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2021-05-31

Podsumowanie oferty

Quality Manager (QMS)

Pomorskie

Dla naszego klienta, firmy produkującej urządzenia elektroniczne, poszukujemy doświadczonego Quality Managera.

Obowiązki:

Jako Quality Manager byłbyś/byłabyś odpowiedzialny/a m.in. za: zarządzanie zespołem, zatwierdzanie wyrobów/materiałów do produkcji, wystawianie świadectw jakościowych dla wyrobów gotowych, zarządzanie dokumentacja jakościową.

Oczekiwania wobec kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży Automotive, EMS),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz norm i narzędzi związanych z jakością (ISO/TS, VDA, APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z klientami zagranicznymi),
  • Umiejętność przeprowadzania audytu wewnętrznego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B (wraz z dniami urlopowymi),
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karty sportowej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów,
  • Udział w innowacyjnych projektach,
  • Nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności.

Jeżeli czujesz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, nie czekaj! Daj się nam poznać i wyślij nam swoją aplikację w formularzu lub napisz do nas na: biuro@bingohr.plCzekamy na Ciebie! :)

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto