Senior Java Developer Nr Ref. ER/JD

Warszawa lub zdalnie (mazowieckie)

oferta pojawiła się: 2020-09-15

Numer referencyjny: ER/JD

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-10-31

Podsumowanie oferty

Senior Java Developer

Warszawa

Dla naszego klienta z Warszawy, działającego w dynamicznie rozwijającej się branży, poszukujemy doświadczonego Java Developer, który jest kreatywny, potrafi analitycznie myśleć i proponować nieszablonowe rozwiązania.

Kilka słów o naszym kliencie:

Głównym celem projektu jest tworzenie narzędzia do automatyzacji procesów. Kluczowym aspektem pracy jest dbałość o jakość kodu - stawiają na code review i testowanie. Pracujemy w SCRUM'ie a nasz stack technologiczny to m.in.: Java 11, Spring, Spock, Vaadin, Docker, Git.

Jakie będą Twoje obowiązki?

Będziesz odpowiedzialny za implementację rozwiązań, a także planowanie i tworzenie nowych funkcjonalności. Będziesz częścią zespołu, który zajmuje się rozwojem i utrzymaniem autorskiej platformy. Będziesz miał realny wpływ na produkt i wybór narzędzi. Przed Tobą ciekawe wyzwania i problemy, które czekają na rozwiązanie.

Oczekiwania względem kandydata:

  • 5 lat doświadczenia jako Java Dev.,
  • Dbałość o wysoką jakość kodu (TDD, Clean Code, Clean Architecture, Code Review),
  • Znajomość j.angielskiego,

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Kafeteryjny system benefitów,
  • Praca w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i pomysłami, pracuje w Agile, dba o jakość kodu,
  • Najnowsze technologie.

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach IT agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto