Senior PHP Developer - Team Leader Nr Ref. CW/PHP

Gdańsk (pomorskie)

oferta pojawiła się: 2021-03-26

Numer referencyjny: CW/PHP

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2021-04-30

Podsumowanie oferty

Senior PHP Developer - Team Leader

Gdańsk

Dla naszego klienta, spin-offu powstałego w odpowiedzi na potrzeby rynkowe, poszukujemy programisty PHP, które ma już za sobą doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

Potrzebują osoby, która obejmie pieczę nad zespołem, będzie rozwiązywała pojawiące się problemy, zwracała uwagę na popełniane błędy i wskazywała poprawny kierunek. Ważna również jest umiejętność komunikowania się, a także otwartego mówienia o trudnościach. Nie bez znaczenia jest też otwartość na nowe.

Nasz klient wychodzi z założenia, że najlepiej sprawdza się płaska struktura zarządzania. Będziesz miał dowolność w wyborze narzędzi oraz wizji prowadzenia projektu. Będziesz mógł się wykazać i wdrożyć optymalniejsze rozwiązania.

Obowiązki czekające na tym stanowisku:

  • Samodzielne programowanie, jak również planowanie i nadawanie tempa pracy innym członkom zespołu,
  • Ustalanie zadań, pilnowanie sprintu zespołu, aby został "dowieziony",
  • Tworzenie funkcjonalności,
  • Współtworzenie planu rozwoju technologicznego aplikacji,
  • Proponowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • Uczestniczenie w spotkaniach z biznesem.

Czego oczekujemy?

  • mocnego doświadczenia z PHP
  • bardzo dobrej znajomość JavaScript oraz RESTful API,
  • PostgreSQL, Docker, Mikroserwisy - poziom regular
  • podstawowej znajomości React (poziom junior).

Mile widziane, ale nie wymagane:

  • Apache Kafka.

Jaka jest nasza oferta?

  • B2B lub umowa o pracę (wybór należy do Ciebie),
  • Płatny urlop oraz L4 niezależnie od formy współpracy,
  • Elastyczne godziny pracy (start: 7-9),
  • Integracje!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej - śmiało, wyślij swoje CV lub napisz/zadzwoń do mnie, chętnie podzielę się większą ilością informacji :) Kontakt do mnie: biuro@bingohr.pl lub numer telefonu + 48 570 313 479.

Czekamy na Ciebie! :)

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto