Automatyk

pomorskie (pomorskie)

oferta pojawiła się: 1 dzień temu

Numer referencyjny: IA/13

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2024-05-31

Podsumowanie oferty

Automatyk
Pomorskie

Dla naszego klienta, pioniera na polskim rynku, poszukujemy Automatyka! Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, pracy z nowoczesnymi technologiami i przyjaznej atmosferze w firmie?

Dobrze trafiłeś! Czekamy na Twoją aplikację!

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych (pod względem automatyki i elektryki);
  • eksploatacja oraz naprawa automatycznych przyrządów pomiarowych i urządzeń wykonawczych;
  • usuwanie usterek w układach automatyki przemysłowej;
  • uruchomienia instalacji pomiarowych I wykonawczych;
  • demontaż i montaż urządzeń automatyki przemysłowej;
  • nadzorowanie dokumentacji technicznej;
  • współpraca z producentami maszyn i urządzeń;
  • udoskonalanie układów sterowania.
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i obowiązujących standardów
  • odpowiedzialność za KPI dotyczących wydajności i przestojów maszyn;

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku elektronika, mechatronika, automatyka na poziomie minimum średnim.
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • znajomość układów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych;
  • umiejętność programowania sterowników PLC;
  • mapowanie procesów;
  • znajomość narzędzi jakościowych oraz metod statystycznej kontroli procesu;
  • znajomość dyrektyw branżowych;
  • uprawnienia SEP E1 kV;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • język angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej;
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • pracę jednozmianową
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet medyczny,
  • karta Multisport,
  • imprezy integracyjne,
  • firmowa drużyna sportowa
  • ubezpieczenie na życie
  • i więcej!

Zainteresowała Cię ta oferta  i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie lub napisz: agnieszka@bingohr.pl! :)

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto