PHP Developer

zdalna (małopolskie)

oferta pojawiła się: 2 dni temu

Numer referencyjny: jk

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2024-05-31

Podsumowanie oferty

zdalnie

Dla naszego klienta z Krakowa, poszukujemy PHP Developera. Zespół składa się z doświadczonych programistów lubiących swoja pracę. Cenią dobre praktyki zarówno te programistyczne, jak i związane z organizacją pracy, stosując zwinne metodyki zarządzania. Głównym zadaniem osoby obejmujące to stanowisko, będzie współtworzenie platformy webowej, z której korzystają klienci z całej Europy.

Zakres obowiązków

  • Doskonalenie systemu poprzez dodawanie nowych funkcjonalności i modyfikacji istniejących;
  • Uwzględnianie zasad SOLID, DRY, KISS, Clean Code - stawiamy na jakość i niski minimalny dług technologiczny;
  • Dostosowywanie obecnych systemów do aktualnych rynkowych standardów w zakresie wykorzystania narzędzi i bibliotek;
  • Uczestniczenie w zdarzeniach SCRUMowych, praca w oparciu o podejście zwinne;
  • Udział w spotkaniach dotyczących wyboru i wdrażania technologii backendowych;
  • Z uwagi na poufność projektu opowiemy więcej o produkcie na rozmowie.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 7/ 8;
  • Dobra znajomość baz danych SQL i PostgreSQL;
  • Dobra znajomość optymalizacji wydajności aplikacji;
  • Znajomość systemu wersjonowania GIT;
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia API dla frontendu;
  • Doświadczenie w stosowaniu testów jednostkowych i integracyjnych.

Mile widziane doświadczenie w zakresie:

  • Symfony 5 /6;
  • Docker.

Co możesz zyskać:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP;
  • Płatne dni wolne, niezależnie od formy współpracy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dostęp do płatnych kursów „Udemy”;
  • Elastyczne godziny pracy – core hours 9-15;
  • Możliwość wyboru formy pracy: zdalna, hybrydowa,  z biura;
  • Wyposażenie stanowiska, także w domu, zgodnego z Twoimi potrzebami;
  • Zespołowe wyjścia integracyjne;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;

Czujesz, że to oferta dla Ciebie?

Wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się resztą. Chcesz dowiedzieć się więcej? Możesz skontaktować się z Agnieszką mailowo: agnieszka@bingohr.pl  lub telefonicznie: 730 562 193.

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto